| CoSmInxD25 a întrebat:

ce tretamente pentru puncte negre ati folosit si au dat roade? Am incercat mai multe si n-au functionatlaughing

2 răspunsuri:
| dreamgirl94 a răspuns:

Scrub cu zat de cafea (ai grija ca ti coloreaza pielea) sau scrub cu orice.mai foloseam masca de la clean&clear(aceea 3 in 1). alte remedii bune nu mai stiu dar cert e ca cu astea se estompeaza. Evita fondul de ten, eu am observat ca de la machiaj mi se fac.Demachiaza-te in fiecare seara, stai uneori cu fata in abur de la ceai de musetel, chestii din astea traditionale.

| kiri11 a răspuns:

Produsul este si pentru acnee dar este bun si pentru problemele tale : schimbdeocazii.com/frumusete/lupta-acnee-in-luna-sau-retur-bani