| mary_9821 a întrebat:

cum sa-mi tratez picioarele sa nu mai transpire?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BRG a răspuns:

Vezi că pentru transpiraţie sînt şpreiurile de picioare de la avon şi oriflame pe bază de mentă, poţi da cu acele şpreyuri atît în pantofi cît şi pe tălpi, chiar înainte de a te încălţa deci chiar peste ciorapi poţi da cu şprey.

| elyssa20 a răspuns:

- Impotriva transpiratiei la picioare este utila o pasta de praf de copt amestecata cu apa calduta. Se aplica pe picioare, se lasa putin sa actioneze, se sterg picioarele si se pudreaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sconcs