| LittleBlackDress a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna si mie cum este luciul de buze Luxe de la Avon? Ma intereseaza nuanta Extravagant Coral. Este mat, sidefat sau are reflexii aurii (pentru ca nu mi-as dori asa). Eu nu prea obisnuiesc sa imi cumpar de la Avon, mai ales cand nu sunt sigura de culoare, dar pe acesta as vrea sa il incerc.

Răspuns Câştigător
| Athée a răspuns:

Este sidefat, confortabil pe buze, dar am vazut si mai bune.

| LittleBlackDress explică (pentru Athée):

Sidefat, adica are sclipici, sau are replexii aurii?

| Athée a răspuns (pentru LittleBlackDress):

Reflexii, desi nu e asa colorat.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca nu ai nimic de pierdut.
Avon e o firma buna happy mie imi place mai mult decat oriflame.

| ir1buterflay a răspuns:

Nu are nici o culoare.