| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani 1.85m si am un fizic bine definit. Va rog sa-mi dati niste sfaturi in legatura cu imbracamintea.PS:banii nu sunt o problema.

3 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

laughing)Iati... a nu stiu... un ceas Gucci si niste pantofi albi carora li se rasucesc varfurile de 5 ori de la ''Lacoste'', nu conteaza ce pui pe tine firma conteaza intelegi ce vreau sa zic? Daca ai sacou de la ZARA cu ii pasa ca stap e tine ca pe gard? Doar taranii te vad aratand nasol noi ','bajetii adevarti cu valoare '', nu vedem aspectul pentru ca ne intra in iris firma! Frate te imbraci cu ce vrei tu te imbraci elegant, sport cum iti place tie!

| BlackBubbleGum a răspuns:

Daca iti place muzica rock..arunca o geana pe www.bestial.ro + o pereche de pantaloni/jeansi negrii slim-fit + o pereche de tenisi Converse = Godlike

| BlackBubbleGum a răspuns:

Daca esti manelist. poti sa-ti legi o funie de gat
Iar daca asculti orice muzica. ti-as sugera niste camasi sau niste tricouri mulate (pentru a-ti scoate fizicul in evidenta), jeansi, iar la categoria "papuci" verifica www.u-man.ro
Sper ca te-am ajutat!