| Kreisegger a întrebat:

Are ceva daca sunt baiat si imi place sa port ceasul pe mana dreatpta?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cam greu de fixar ora in caz de nevoie dar in rest "no problem"

| SkyPilot a răspuns:

Daca esti dreptaci, riscul e mai mare sa il lovesti atunci cand lucrezi ceva. Daca esti stangaci, mai bine il porti pe dreapta.
Alt motiv nu cred ca exista sa il porti la o mana sau alta.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu are nimic. Daca iti este mai la indemana pe mana dreapta, nu vad sa fie o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești gay n-are treaba cu riscul să-l lovești

| Kreisegger explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt gay laughing))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kreisegger):

Nu se explică altfel

| Mariu0699 a răspuns:

Cand a fost facut ceasul, s-a spus ca se pune la stanga doar pentru a putea umbla usor la el cand gen schimbi ora, si pentru ca asa e traditia dupa cum am citit acum cateva luni despre asta.
Poti sa porti linistit la mana dreapta ca nu e nimic grav si nu e ceva de gay laughing

| AndrejO a răspuns:

Dar pe stanga ce are?