| alexsev a întrebat:

Ce pot face pentru o barba uniforma?big grin ..in zona maxilarului am mai putin decat pe obraz. imi sta mai bine cu barba decat fara happy si as vrea sa fie cat mai uniforma si intr'un timp mai scurt (daca va uitati la Pariu cu viata ce barba are Andrei :X asa o am si eu dar mai putin in zona maxilarului am 17 ani ) Deci?

1 răspuns:
| 93Anna93 a răspuns:

Sunt fata, deci nu ma pricep. Incearca sa te dai cu ulei de ricin...stimuleaza cresterea parului.