| Anonim9997557 a întrebat:

Salutare TPU Halloween-ul se apropie si as vrea sa ma machiez ca Joker cel actual si m-am uitat la cateva tutoriale pe youtube si toti dau cu ceva alb pe fata ce este cu ce ar trebuie sa ma imbrac si cu ce sa ma machiez! Multumesc!

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu mergeti nicaieri costumat de Halloween, pentru ca nu cred ca se mai fac petreceri de Halloween in Romania, este zi de doliu pentru ca se implineste 1 an de cand s-a
ars clubul COLECTIV si au murit 60 de victime!

| Clorox a răspuns:

De ce Joker? Fii mai original, mi-e frica sa intru in club halloween-ul asta, deja imi imaginez 100 de Harley care stau moarte de bete pe jos! laughing