| vmalex21 a întrebat:

Salutare TPU.M-ar interesa in cat timp se poate inchide o gaura in lobul urechii.Stie cineva aproximativ in cat timp? Este adevarat ca ar putea ramane definitiv?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam intr-un an incepe să se inchida.
Am stat odată vreo 4 luni fara sa-mi pun cercei, si deja durea ingrozitor cand incercam.
Este posibil sa se inchida definitiv, daca nu iti mai pui cercei.

| Amethyst01 a răspuns:

Am avut gaura în lobul urechii și am lăsat-o timp de 2-3 ani. S-a închis, dar nu a fost foarte greu sa o "redeschid" pentru ca a rămas semn.