| cristisubiak a întrebat:

Sunt mai nou in ale tatuajelor si as dori (pentru cei care deja au cunostiinta in ceea ce priveste aparatele) sa-mi spuneti ce fel de bobine si ce condensator sa folosesc pentru un aparat liner si pentru un aparat shader. Am 2 aparate (liner si shader) cu bobine de 8 wrappi si condensatorul nu stiu laughing am achizitionat si 2 seturi de bobine de 10 wrappi si as vrea sa le imbunatatesc pe ambele. Stiu cum se fac restul setarilor (cel putin in mare parte) dar inca nu stiu si 'proprietatile' recomandate ale aparatelor. Mersi anticipat si dau funda!

2 răspunsuri:
| Biancaveve a răspuns:

Ce compicat! Cauta pe net

| cristisubiak explică (pentru Biancaveve):

Foarte bun răspuns, mulțumesc foarte mult! viața mea este mai bună acum tongue