| freebiker a întrebat:

Salutare tuturor! Are cineva dreaduri de vanzare? Din par natural, cineva care s-a tuns, as vrea sa cumpar...

15 răspunsuri:
| mihaiburaga a răspuns:

Salut am eu 34 de dreaduri negre 150 lei.

| slek a răspuns:

Salut,eu am

| Dizonul a răspuns:

Buna. Am 36 de dreaduri, ajung pana la umar si sunt f bine intretinue, le-am dat jos acum o saptamana.happy O seara buna.

| Kinpy_Pinky_1984 a răspuns:

Salut! mai are cineva dreaduri de vanzare?

| blackbirdsinging a răspuns:

Am eu, daca mai este cineva interesat

| tudor4444 a răspuns:

Salut! daca inca nu ai gasit sunt f FERICIT sa ti le dau pe ale meletongue!
Am 50 de buc. cu lungime care variaza intre 28-40 cm adica sunt 5 dreaduri(de la perciuni care au 28-30 cm si restul au intre 37-40 daca te intereseaza astept sa-mi raspunzi! O seara faina

| Johnbovik a răspuns (pentru tudor4444):

Salut. As vrea si eu sa-mi cumpar niste exensii dreaduri.Cu cat le dai? Iti las adresa mea de mail ca sa putem vb.
Kristiyana_dobre@yahoo.com

| bbu15 a răspuns (pentru Johnbovik):

Hello stiu ca sunt foarte scumpe as vrea s imi pun si eu dar nu am bani cand se vor mai ieftinii oleaca pootin ma anuntati plizz o sera buna

| Dizonul a răspuns (pentru bbu15):

Cam ce suma ai vrea sa dai?happy

| freebiker explică (pentru Dizonul):

Ce culoare au dredurile?

| Dizonul a răspuns (pentru freebiker):

Pff... greu de zis. sunt mai multe culori. saten deschis/ inchis, visinii, blonde... dar toate cam in aceleasi nuante. ideea e ca sunt f bine stranse si la vopsit nu patesc nimic. le poti face ce culoare vrei tu.

| Quetrinaa a răspuns (pentru Dizonul):

Mai ai dreadurile?

| dariaaaa a răspuns (pentru tudor4444):

Mai e valabila oferta?

| diatheea a răspuns:

Salutare...si eu am dreaduri de vanzare. daca mai esti interesat, anunta-ma!

| Quetrinaa a răspuns (pentru diatheea):

Mai e valabil anuntu?