| SlaYeR92 a întrebat:

Salutare tuturor! As avea si eu nevoie de ajutorul vostru. Am gasit pe net niste adidasi fosforescenti care mi s-au parut de-a dreptul fantastici, cum ar fi cei de aici:

http://www.geeksneakers.com/......dark-5.jpg

stie cineva niste site-uri sau niste magazine de unde as putea sa-mi cumpar asa ceva? Am vazut si de la nike, converse, adidas, dar nu am vazut un magazin/o lista cu preturi si nici un loc unde s-ar putea face comenzi. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Eu nu cred ca is fosforescenti, cred ca cel care a facut poza a indreptat o lumina care sa se reflecte in adidasi astfel incat sa dea senzatia de fosforescenta

| SlaYeR92 explică:

Ba da, sunt fosforescenti, cauta pe net "glow in the dark shoes" si ai sa vezi. in America fac furori dar sunt greu de gasit chiar si la ei...