| AndyStyleFrizerie a întrebat:

Salutare tuturor! In primul rand vreau sa ma adresez barbatilor de orice varsta.
Ce parere aveti despre Frizeria la domiciliul clientilor? MEN ONLY
Tariful pe 1 tunsoare va fi de 12 lei, beneficiind de transport gratuit, gel, spuma, ceara, sampon, spalat, uscat.etc
Promotii de pana la 50%, rapiditate, seriozitate.
Pachete speciale :
Elevi& Studenti.
Persoane Varstnice.
Copii.
Pachete individuale.
Ne dorim ca prin acest serviciu confortul si caldura casei d-voastra sa nu va lipseasca.

Câţi dintre voi credeti ca veti apela la Frizer la Domiciliul dvs?

Tot respectul!

Răspuns Câştigător
| lastOne a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa iti faci un site de prezentare cu tot workflow-ul ca sa poata vedea cei interesati despre ce e vorba. initial cand am citit intrebarea ta, m-am gandit exact la faza cu mizeria de pe jos.

| AndyStyleFrizerie explică (pentru lastOne):

Site-ul este in dezvoltare si va fi gata curand.
Multumesc pentru raspuns. Toata stima!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat