| TedBundySCA a întrebat:

Salutare tuturor!
Știe cineva de unde aș putea face rost de un inel de aur asemenea celui din serialul Peaky Blinders, al lui Thomas Shelby?
Cel marcat cu S, pe care am observat să îl aibă în sezonul al doilea.
Aș dori și eu unul identic, din aur.

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Nu poți obține chiar identic, tot ce vezi în serial e făcut la comanda, de la sapci pana la șosete.

Dar, dacă ai bani, poți cauta pe cineva care face la comanda inele doar ca prețul e foarte mare fiind lucrat manual și personalizat exista persoane. Sau mergi prin magazine de bijuterii dar nu dinalea ieftine, cele de top, acolo sunt șanse sa găsești asemănător (nu poate fi identic).

| TedBundySCA explică (pentru NonZarek):

Stii cumva vreun site sau ceva unde as putea face la comanda acel inel? La mine in Oraș, la bijuterii, nu am avut prea mare noroc.

| NonZarek a răspuns (pentru TedBundySCA):

Îmi pare rău dar nu știu, nu am avut timp ca să caut, acum câteva luni am aflat ca se poate face pe comanda însă nu țin minte de unde. Doar dacă cauți pe google