| DeEeA_2049 a întrebat:

Salutari :*
As vrea sa imi achizitionez o caciula ruseasca ca aceasta, tot alba:
http://assets.acasatv.ro/......od_3_1.jpg
si nu stiu daca mi s-ar potrivi...Am fata rotunda, ochii mari, verzi/caprui, buzele nici subtiri nici mari si parul saten inchis.Care e parerea vostra? :)

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Si eu am fata rotunda si am o caciula ruseasca, pe negru si imi sta super bine big grin toata lumea imi zicebig grin

| Madalina1455684 a răspuns:

Da. ti se potriveste din cate inteleg eu ai o fata rotunda, fina la fel caciula pe care vrei sa o achizitioneazi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba spui asa du-te la un magazin si incearca sa vezi cum iti sta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai hotaraste-te cum arati

| anonim_9012 a răspuns:

O sa ti se potiveasca, ea e facuta in asa mod ca sa se potriveasca tutuor.