| ellabr a întrebat:

Salutari! Fetelor care ati incercat noua vopsea de par Perfect Mousse de la Schwarzkopf? Ce parere aveti, isi merita pretul?

Răspuns Câştigător
| Ella32 a răspuns:

Buna,
eu am incercat nuanta blond inchis, nr. 700, si mi-a iesit o culoare foarte frumoasa dar nici pe departe blond inchis. Pot spune ca a iesit un saten inchis frumos, dar se mai deschide in timp cu spalarea parului, oricum tine foarte bine culoarea. Eu am dat pe o cutie 23 de lei, din Kaufland si partea cea mai buna este ca la parul meu lung si des mi-a intrat numai o cutie si jumate (mi-am luat 2 cutii pentru. siguranta), se aplica estrem de usor si nu am mai avut batai de cap sa iau fiecare suvita si sa stau o ora pana imi pun vopseaua pe tot parul. Este ca o spuma de par, destul de lichida, nu este groasa ca vopseaua obisnuita, miroase frumos pentru. ca nu are amoniac si ce sa mai spun decat ca m-am indragostit de ea!
Sfatul meu este ca ar trebui sa iei cu doua nuante mai deschise decat culoarea care vrei sa iti iasa, asa nu plangi daca iti iese prea inchis, urmatoarea data daca vrei mai inchis stii ce numar trebuie sa alegi. Eu o sa incerc acum blond mediu-800, care sper sa iasa un blond inchis asa cum vroiam initial desi nu este deloc rea nuanta de blond inchis-700.
Succes!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cat costa mai exact? ca eu am cautat pe net sa vad un pret si nu am gasit.

| ellabr explică:

Vreo 30 RON cam asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai mi-am cumparat eu...ma fac diseara si va anunt, ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am incercat-o, este f buna, chiar merita pretul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu am luat nuanta 400 si mi-a iesit negru albastru aproape. deci mare atentie! se aplica super bine si iese unoform.

| Ankablog a răspuns:

Buna,
Ella32 as avea si eu o intrebare ce culoare ai avut inainte de a folosi Perfect Mousse de la Schwarzkopf?

| Ankablog a răspuns:

Buna
ella32 ce culoare aveai inainte de a folosi Perfect Mousse de la Schwarzkopf?