| charlottew a întrebat:

Salutari si sarbatori fericite! As avea nevoie de sugestii...eu acum sunt vopsita roscat rubin cu Garnier dar nu mi-a iesit tocmai nuanta pe care mi-o doresc, vreau un roscat ca vinul/visiniu inchis ca in poza dar fara sa aiba reflexii de mov.Stie cineva care s-a mai vopsit roscat o nuanta/o marca de vopsea (ca vinul) ca in poza sau cat mai apropiata?

Aici aveti linkul :
http://img683.imageshack.us/img683/4309/culoaredepar.jpg

1 răspuns:
daniela
| daniela a răspuns:

Draga mea functie de nuanta pe care o ai inainte de a te vopsi vei avea si culoarea de dupa. Nu prinde la fel pe tipuri diferite de par si mai ales daca la baza ai un par de culoare inchisa.