| aNoNimAt a întrebat:

Salutt am talia foarte subtire ceea cemi face fundul cam maricel.am 53kg si sunt inalta.as vrea sa devin model, cerdeti cas avea vreo sansa? cei de la modeling accepta fete cu talie subtire?

3 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

raised eyebrows
nu. cei de acolo iti vor cere 2 colaci cel putin .mda

| M.D.Eveline a răspuns:

Posterirorul cam maricel...Nu te accepta in nici un caz...crede-ma...trebuie sa ai sub 50 de kg daca doresti sa fi model si posteriroul...mai lucreaza-l putin casa il ai mai mic star si talia trebuie sa fie putin mai subtire decat un creion... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum scrii, incearca o cariera de manelista.Iti va reusi cu siguranta. laughing