| MicutaRebela a întrebat:

Saluut! Imi spune si mie cineva o metoda de a imi face bucle de revelion fara ondulator? nu imi functioneaza ondulatorul si char vreau sa imi fac bucle!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate te ajută pe viitor, http://www.lyla.ro/tunsori/
La mulți ani!
Pa, pa.

| callie2 a răspuns:

Cu placa sau iti impletesti parul si treci cu placa peste impletitura. Ori parul umed ti-l prinzi intr-un coc( sau mai multe, depinde de cat par ai si cat de stranse vrei sa fie buclele ) si astepti sa se usuce, eventual mai ajuti si tu cu uscatorul de par.

| BubuLina999 a răspuns:

Pune ti parul pe moate, fa ti cu placa, bigudiuri ....si apor bagi spuma ..cu peria rotunda fi feonul

| dodo1mik a răspuns:

Incearca sa ti le faci cu placa si apoi sa dai cu putin fixativ:*
Sau fa-ti baie si apoi infasoara suvitele una cate una (sunt niste `bete` speciale pentru asta dar poti improviza) si lasa-le sa se usuce.
Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta!:*