| LuisaToneakaZumaStar a întrebat:

Saluut TPU,
Ce tratament sau produse naturiste de la farmacie mi-ati recomanda pentru firele despicate?
Dau funda =)

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca nu vrei sa te tunzi, iti recomand Parusan.

| Andwta a răspuns:

Daca deja ai fire despicate ar trebui sa te tunzi. Nu are efect produsele adica nu are cum sa ti le refaca. Eu folosesc ulei de cocos de la farmacie. Si sunt multumita.

| Gerard9965 a răspuns:

Nu cred ca exista un remediu bun pentru problema ta. Cel mai bine mergi si fa-ti o noua tunsoare si renunta la firele despicate.

Răspuns utilizator avertizat
| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

Am auzit că șamponul cu extras de cal e foarte bun pentru par. Eu nu am încercat. Doar am auzit.

Ce este samponul cu extras de cal? rolling on the floor

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns (pentru LuisaToneakaZumaStar):

Anumite parti din cal sunt extrase si adaugate cu alte lucruri => par mai bun cica.

| anamariarot a răspuns (pentru fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi):

Nu știu dacă ai fost ironică, dar produsul despre care se tot vorbește este șamponul PENTRU cai și e făcut din plante :)). Uită-te la următorul clip: https://www.youtube.com/watch?v=Jb3hf-03Yqk

| anamariarot a răspuns (pentru fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi):

Tunsul e singurul „tratament", din păcate. Tot ce „repară" vârfurile despicate este doar marketing.

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns (pentru anamariarot):

Nu am fost ironică. Și există produsul de care vorbesc doar că n-are atâta reclamă.