| J0hn a întrebat:

Saluuttt. Ce parere aveti despre baietii epilati. fac sport in fiecare zi si mno asta ma determinat in mare parte. mersi bafta! Vreau pareri sincere.

Răspuns Câştigător
| LittleDrop a răspuns:

Eu cred ca e f bine. adica de ce doar fetele sa suporte durerea epilariilaughing?
si baietii pot sa suportetongue

bravo tiehee hee

3 răspunsuri:
| adyadyy a răspuns:

Sal.sincer uite si eu ma epilez zilnic aproape la fie care dus ma epilez si nu fac sport nimic dar eu aveam prea mult pat la 21 de ani dar...bine ca pe piept nu ma epilez numai de la burta in jos big grin eu asa am crezut ca mai bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peithinking Asta inseamna ca tin cont de aspectul lor fizic.In mare parte o parere bunahappy. Dar stii ce se spune happy

| biancaaa a răspuns:

Pai baietii epilati sunt draguti. mie imi plac