| MissD a întrebat:

Sambata aceasta este majoratul prietenei mele cea mai buna si voi purta o little black dress si cu o centura albastra electric. intrebarea e: Cum sa'mi fac parul? eu am parul mediu. am breton drept si des. si as vrea sa am parul desprins si in acelasi timp sa nu-l am pe fata. deci cateva suvite care imi acopera fata sa fie prinse la spate. imi puteti da cateva idei? poze. daca se poate. aa. si sa nu fie ceva complicat pentru ca nu sunt prea indemanatica.

Răspuns Câştigător
| broscutsaaa a răspuns:

Lasati`l desfacut si prindeti 2 suvite din fata [eventual cele care iti acopera fata]... cu o clamuta la spate.
Simplu, si frumos.love struck
Distractie placuta. :*

8 răspunsuri:
| MissD explică:

@auran nu cred ca se poate. am parul mult mai lung...

auran
| auran a răspuns:

Curea electrica, coafura electrica...
Ar merge asa ceva... http://worldnews24.files.wordpress.com/2009/06/1111poze_coafuri_el288.jpg

auran
| auran a răspuns:

Daca ai merge la un salon ti l-ar putea face - altfel, http://carena.ro/images/16.06.2009/c4.jpg

| Dianna_8523 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rrlDSajseYg

Sper sa-ti placa si sa continui sa urmaresti clipurile ei.Sunt absolut superbe!

| Sara a răspuns:

Fa ti cateva bucle, cele din fata!

| MikyMi a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......re_reusita cauta aici, nu sunt complicate.simple si dragute si iti explica cum sa le faci. Distractie placuta!

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Ai putea sa te duci la salon, sa vezi ce iti recomanda.