| AndreeaGe23 a întrebat:

Sambata am un majorat si as vrea o parere despre cum sa ma imbrac. Am 2 variante: pantaloni scurti cu talie inalta cu imprimeuri florale,camasuta si pantofi sau o rochita. Ma gandesc ca e vara si ar merge si acei pantaloni, astept pareri.

7 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Alege ceva în care să te simți bine, comod și în același timp care să fie elegant.

| K0sti a răspuns:

Prima varianta pica, nu te duci la strand, te duci la o petrecere!

| EllaC2710 a răspuns:

Rochita cu siguranta este alegerea cea mai buna.

| Elly94sweet a răspuns:

Ar fi dragut rochita cu pantofi.si rochita gen cum se poarta acum de printese, dar scurta + de asta daca ai parul lung ar merge si o coafura frumoasa.eu sunt de parere ca blugii cu talie inalta sunt oribili pentru un majorat.acum e la alegerea ta. :*

| HinataYuno a răspuns:

Rochita, prima varianta nu merge pentru un majorat.

| rebelayoss a răspuns:

Ai idei bune...trebuie sa te simti si bine in ce te imbraci...parerea mea este sa alegi o rochita pentru ca este mai eleganta...dar sa iti placa! Asta e ideea!happy

| ralucaamariaa440 a răspuns:

NU. nu te imbraca in pantaloni. Mai bine, daca vrei ceva sa nu iti fie cald ia-ti o rochita mai scurta. Va merge mult mai bine mai ales daca este banchet. De exemplu ar merge o rochita neagra cu voaluri, niste pantofii aurii asortati cu o posetata tot aurie. Va merge foarte bine.winking Fundita? smug