| ZapacealaAa a întrebat:

Samponul colorant prinde daca esti in acea perioada a lunii?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da unde vrei sa te vopsesti de pui intrebarea asta

| alas a răspuns:

Nu neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Indicat este sa nu te vopsesti in perioada delicata a lunii, acum tu decizi ce vrei sa faci.
Te pup!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este indicat să te vopsești/decolorezi în perioada menstrei.
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu pot sa cred ca lumea inca mai crede prostia asta.E doar un mit care a pornit de pe vremea stra-stra-bunicilor nostri cand ei foloseau nu stiu ce tip de vopsea din ierburi si ziceau ca nu se prinde in perioada aceea.Doamne cate mituri babesti mai exista si cati oameni mai cred laughing
Draga eu m-am vopsit de atatea ori si am vazut zeci de fete vopsindu-se in toate perioadele lunii si nu are absolut nicio legatura, firul de par cedeaza la fel indiferent de perioada...