| anonim_4396 a întrebat:

Săptămâna viitoare va fi balul bobocilor, iar eu n-am cu cine să merg. Ce aş putea să fac, în plus nici nu ştiu cu ce să mă îmbrac.

fundă şi fără întrebări stupide.

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cum nu ai cu cine? Cu colegii de clasa, colegul de banca sau chiar prieteni din alte licee, nu ai nevoie de un partener ca in filmele americane.
Te imbraci cu tocuri si o rochie, sau fusta si top. Daca esti baiat blugi inchis la culoare si o camasa.

| Bondarel99 a răspuns:

Pai te duci singura si acolo te intalnesti cu colegele tale si stati cu totii.Tu la ce te referi?

| Katoky a răspuns:

rochiionline.com
fashion.mozku.com
elegantza.net
ceimbracazi.ro
mujer.ro
hainetari.com
girlsgocrazy.info
forumulroz.com
Iti dau un sfat alege o rochie ia de aici niste machiaje www.stilfeminin.ro/.../Alege-ti-machiajul-in-functie-de-culoarea-ochi... du-te la bal si simtete bine vorbeste cu niste prietene si daca ai cateva prietene fara partener va puteti duce in grup sau poate ai un acmirator secret care te poate invita la bal daca nu invita pe cineva fi increzatoare! succes si multa distractie! si daca ia nevoie de site-uri de papuci uite:ceimbracazi.ro
www.amazoanele.ro/component/.../pantofi:pentru:balul:bobocilor.ht.
www.mujer.ro/tag/pantofi-pentru-balul-bobocilor/pagina-10
www.girlsgocrazy.info/search/incaltaminte-de-bal/
Succes din nou sper sa te distrezi stiu ca va fi o seara minunata si poate vei avea surprize placute!

| octha a răspuns:

Daca ai fi din Iasi as merge eu cu tinehee hee..cred ca just are drepatate. daca pana la urma nu gasesti pe nimeni...bafta sa gasesti

| Mafia4ever a răspuns:

Pai, imbraca-te intr-o rochie neagra. Jos sa vina in forma de cerc. Daca nu ai, nu ai ce face, fa-te frumoasa si gaseste-ti acolo.

| JustLife a răspuns:

Buna, sfatul meu ca mai bine nu te duci daca nu ai cu cine, dar daca o sa te duci, o sa te simti in plus sau ma rog singura, pa pa!

| Nicoleta33 a răspuns:

Te duci cu o prietena si te imbraci intr-o rochie orice culoare niste pantofi cu toc