| carolina25 a întrebat:

Scumpilor va rog sa ma ajutati
Vreau sa am un fund si sinii mai mari
Am 15 ani va rog sa ma ajutați, dar sa fie ceva usor si simplu dar in primul rind sa fie cu folos si să fie in timp record
Funda *)
E urgenthappy:*

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca esti un copil.Asteapta ca vor veni si astea.Cand vei mai creste.Ai sa te saturi de fund mare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scumpo, ca sa ma adresez in acelasi stil dulceago adolescentin.

Ai rabdare sa cresti, nu exista retete minune.

| MskDesign a răspuns (pentru suntserios):

Si in timpul cel mai scurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa si tu niste exercitii pentru fesieri(asta-i pentru. fund).In legatura cu sanii, iti recomand sa te apuci de impins la pept...in felul asta o sa-ti creasca cu siguranta. Ti-as mai spune si niste metode ca sa-ti creasca mintea, dar cred ca e in zadar.

| Park1Suin a răspuns:

Nu poti grabi procesele fiziologice, asta-i realitatea.Dar exista un sir extrem de mare de tinute ce-ti avantajeaza calitatile si iti mascheaza neajunsurile.

| Milena1234 a răspuns:

Pentru ce tie fund si sanii mari? Totul va veni cu timpul...Din pacate nu am cu ce sa te ajut!