| cryss_6160 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei ce joaca the sims 2. Ce trebuie sa fac ca sa am gemeni? Am incercat forcetwins cand ia crescut burta prima data dar nu a avut gemenicrying. Ce truc sau ce parola stiti?
Dau funda celui mai explicit raspuns si voturi celorlalti!

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Forcetwins aplici exact înainte să nască. Când vezi că îţi face cu disperare din mână, dai repede pauză şi pui forcetwins. Trebuie să meargă neapărat. Da' mi se pare că trebuie să ai Open For Business ca să meargă.

Sau faci aşa: pui parola asta boolprop testingcheatsenabled true
După ce dai la Try for baby, şi dacă auzi acei clopoţei, dai Shift, click dreapta, Debug şi Force twins.