| sweetydelya a întrebat:

Scuzati intrebarea dar...Cum pot face sa imi creasca sanii? [ imi este foarte rusine sa intrebsad ]

6 răspunsuri:
| →♡ мαġίςαl ♡← a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie rusine.Cresterea sanilor este un procent absoult normal...Si ca sa-i faci sa creasca mai repede. Ei binee.Tot ce poti face e sa astepti :] Presupun ca ai 12-15 ani. Depinde de fizicul fiecarei persoane.La alte fete le cresc mai repede sanii, la altele mai tarziu.

Sfat : Nu te alarma! Daca neaparat vrei sa arati mai sexy iti poti lua un sutien cu, cupe si astfel pe sub o bluzita ii vei avea mariwinking

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Si eu ii am destul de mici.si am 18 anicryingnoroc cu bureteii astai ca altfel... dar nu s-a plans nimeni de eilaughing, doar ca nu ma simt eu destul de femeie cu sanii micisade aiurea altele ii au prea mari pentru o varsta mica iar altele se chinuie cu bureti.

| Available a răspuns:

Nu cred ca este vreun remediu dar oricum eu te sfatuiesc sa nu incerci implanturi mai bine stai naturala cine te place te place asa cum estiwinking crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu trebuie sa-ti fie rusine.Acest site e pentru a ajuta, nu? tongue.Ai putea sa faci exercitii pentru sani cu ganterele. ( poti sa scrii pe Google "exercitii pentru sani cu gantere" si gasesti acolo ). si am mai auzit ca tinctura de marar ar ajuta, eu zic sa incerci. si ai mai putea sa faci masaj la sani cu creme speciale.Si o sa creasca, stai linistita :d! Si cand faci dus, dai pe sani cu apa calda, dupa apa rece, si dupa iar apa calda. ii face fermi etk happy Bafta si nu fii ingrijorata happyhappy

| Dumnezeu_5734 a răspuns:

Ţine-ţi respiraţia şi atunci se umflă!

| HoaxSix a răspuns:

Mici sau mari chiar nu conteaza.