| CatalinD03 a întrebat:

Se apropie Haloween-ul si vreau sa ma costumez in:a)am o masca de monstru si nu stiu cu ce sa ma mai pun b) vreau sa ma costumez intr-un personaj dintr-un film era unu care spunea:You wanna play a litlle game?
c)dati-mi sugestii plssss mersi dau funda

Răspuns Câştigător
| IhateMe a răspuns:

Iti dau eu o sugestie:
1. Pune o bluza neagra pe tine(neaparat cu gluga)
2. Puneti blugi negri(sau pantaloni negri ceva)
3. Iati o pelerinacu si pune-o pe tine
4. Poti sa-ti pui masca de monstru ca idee, doar sa nu ti se vada o parte a fetei
5. Daca nu-ti pui masca, dati cu pudra machiaj ceva pe fata ca sa pari palid
6. Puneti manusi(nici o parte a corpului sa nu se vada daca ai masca/sau fara masca.

Cat despre personaj...nu stiu ce sa zic.

7. Daca vrei ca costumul tau sa para mai tare puneti colti de vampiri si/sau daca nu-ti pui masca ia-ti alta care iti acopera doar ochii, si are un cioc lung.

Sper ca te-am ajutat, funda?