| anonim_4396 a întrebat:

Se asorteaza bine o bentita elastica alba, lata, cam de 3 cm, la parul facut asa? vreau sa zic bentita elastica, chiar in fata impletiturii?

http://images.marthastewart.com/......aid_xl.jpg

9 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Nu se potriveste deoarece coafura in sine arata ca o bentita deci ar arata urat cu doua bentite.
Daca vrei sa porti neaparat bentita poti sa-ti lasi parul desfacut, in spate sa ti-l tapezi bine si sa faci 2 codite impletite lejer. Sau bentita si un coc lejer si cu doua suvite lasate libere in fata big grin

| Crs a răspuns:

Pe langa faptul ca e oribila coafura... daca iti mai pui si bentita... straight face
clar nu!

| CarmenR a răspuns:

Ce parere ai de o palarie? http://www.karena.ro/......zonul_rece

| PiluLă a răspuns:

Nu merge de loc, inpletitura e destul de draguta dar cu bentita ar arata groaznik.Ar merge cu o agrafa frumoasa pusa in partea stanga

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Nu merge, deoarece acea impletitura este ca o bentinta si o sa fie prea mult, nu cred ca ti-ar place sa porti 2 bentite.
Craciun fericit~!:X

| Roberta00 a răspuns:

Cati ani ai?

| Alina21n a răspuns:

Nu, sincer ar arata pre tiganeste.

| dutsa a răspuns:

Parerea mea e ca nu se cam potriveste. Imi place impletitura asa cum e, dar bentita ar face-o prea incarcata.

| annonim a răspuns:

Nu, nu ar prea merge