| Nikcoletta a întrebat:

Se mai poarta bretonul drept si foarte gros? sunt bruneta, cu parul lung si drept am fata ovala. Nu stiu ce sa fac? am cerut sfaturi prietenilor, o prietena mi-a zis ca de ce sa-mi ascund fata cu bretonul acela? ca sunt mult mai draguta asa, dar eu as vrea sa incerc o schimbare, un nou look. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| FuNnIeSt a răspuns:

Dupa parerea mea bretonul gros nu mai este "la moda"dse porta bretonul mai subtire sau intr-o parte+ca tu ai fata rotunda nu cred ca te avantajeaza te-as sfatui sa incerci asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Geannni a răspuns:

Ai putea sa iti fc un alt fel de bretonbig grin
Sincera sa fiu mie nu prea imi plac acele bretoanebig grin

| emilitalia a răspuns:

De ce nu incerci sa mergi la un stilist iar el va recomanda tunsoarea perfecta in functie de caracteristicile fetei!?