| KaRy a întrebat:

Se mai poarta cizmele plasa gen http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0, i:71 primavara asta? Eu am o pereche si imi plac dar cineva mi-a zis ca nu se mai poarta. Voi ce parere aveti? fundita+voturi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a zis tampenia asta? eu deja am vazut ca poarta fetele.eu nu mi-ma cumparat pana acum dar pe vara vreau sa imi cumparlove struck am vazut o pereche mov foarte frumoaselove struck sigur ca se poarta...nu te lua dupa lumeahappy merg la pantaloni scurti foarte bine...la orice de faptlaughing :* pa-pa funda?