| anonim_4396 a întrebat:

Se mai poarta fustele-lalea?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Fiecare poarta ce vrea.
Cate bordeie atatea obicee.

4 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Da, se mai poarta. fuste ample, cu volum, plisate, culori puternice, imprimeuri florale...etc

| Delia 75 a răspuns:

Daca nu-ti place sa porti modele extravagante, cea mai indicata alegere este fusta lalea. Tot ce trebuie sa faci este sa "potolesti" putin volumul in partea de sus. Alege o bluza sau o helanca stransa pe linia corpului si o pereche de botine si esti gata de plecare.

Sfat: fusta lalea merge de minune cu pantofi sau cizme cu toc inalt si in acest fel o sa ai o tinuta "infloritoare"!

| kh1ss a răspuns:

Se poarta ce iti sta bine

| davvid a răspuns:

Primavara aceasta se poarta fustele in general fustele trandafir si ghiocei cu petale roz.