| diana_3432 a întrebat:

Se mai poarta moda marinareasca?

5 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Nu! Vara trecuta chiar a facut furori.Toti tinerii,atat fete cat si baieti aveau cel putin un articol marinaresc, ca sa nu mai zic de mine care aveam dungi si acesorii cu ancore la greulaughing.Am destule haine marinaresti si nu am de gand sa le las in sifonier:X, o sa le port

| dieanuk a răspuns:

Da...vara trecuta si vara asta da... dizainarii adora stilul asta de haine.

| dieanuk a răspuns:

Eh.vara trecuta a purtat doar cine era in pas cu moda mai mult...anu asta poarta toti cei care au vazut stilul isa si leau placut:d

| Larisa7883 a răspuns:

S-a purtat vara trecuta.

| nini69 a răspuns:

Nu da daca vrei poti sa o porti.