| anonim_4396 a întrebat:

Se mai poarta salvarii si vara asta? Daca da, ce modele si culori? Din ce materiale?

3 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Ce intelegi tu prin salvarilaughing? Daca te referi la panatlonii largi, drepti sau evazati din in sau alte materiale racoroase, da, se mai poarta.Se poarta culorile vii, in nunate intense.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit ca vara asta, nu se mai poarta nimic. Se umbla asa, in costumul evei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

My god. DA, se poarta.salvarii in toate combinatziile. orice material este acceptat... daca salvarul e si din material neon e suuuper...happy