| DeniiiD a răspuns:

Da.De ce nu?
Insa incearca sa folosesti in jurul cozii de randunica culori cat mai aprinse si care sa fie in ton cu sezonul actual ( de preferat in vara aceasta culorile curcubeului ) happy

7 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Da se potriveste dar depinde cum te imbraci, ce culori de farduri folosesti, ce culori de ruj sau gloss folosesti.

| missbee a răspuns:

Sigur că da, e un machiaj folosit mai mult ziua, dar dacă îi pui ceva sclipici sau îl combini cu un machiaj tip smookey eyes, merge perfect. De obicei seara, machiajul trebuie să fie mai pronunţat, mai extravagant.
Dar nu-i obligatoriu, dacă de obicei nu te machiezi, sau preferi să rămâi mai naturală, "coada de rândunică" este foarte discretă şi OK pentru orice ocazie. Şi în plus avantajează pe oricine.

| cristina a răspuns:

Da se potriveste oriunde
eu asa ma machiez mereu
e super:X

| AidaAmaranta a răspuns:

Dap e foarte fainwinking

| DeniiiD a răspuns:

In Love. mersi pentru fundita :X

| Miha a răspuns:

Da se potriveste, dar trebuie sa fi foarte atenta la haine si accesori:p

| Justina a răspuns:

Da se potriveste dar trebuite sa fii atenta la hainele pe care le imbraci si la acesorii