| RosaRose a întrebat:

Se vand gentile din hartie, mai ales acum ca vine primavara?
Am inceput sa fac genti, cam cu cat ati cumpara o geanta, un plic?
Multumesc mult!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, se vand. Stiu pe cineva care facea unele chiar dragute, cu tot felule de modele si chestii complicate si le vindea cu 1-1, 5 lei.

| maria14142 a răspuns:

Acum depinde si de modelul gentii.Si de cat de bine te descurci in ceea ce faci, adica daca esti priceputa ai putea sa le dai mai scumpe.Incepe pentru inceput cu vanzari intre prieteni! BAFTA LA VANZARI!

| dianabaumli a răspuns:

Depinde dacă are un mesaj haios sau niște imagini pe ea? Atunci cred ca as da 40RON pentru un model....concurența este prea mare, trebuie să lucrez cu prețuri potrivite pentru fiecare vârstă, și fetele tinere care nu au venit cumpără tot feluri de lucruri dar nu au un buget prea mare..Nu te supăra dacă îți spun aceste lucruri, vreau să-ți dau numai un sfat și eu lucrez la un magazin online și majoritatea clientelor sunt fete între 16-24 de ani.happy

| Diurpaneus a răspuns:

75 de bani daca e simpla si mai mare.

| Adina_Deedee_1993 a răspuns:

La cj o prietena o facut vreo 3 genti, le-a pus fermoar, bine erau hartie de aia mai tare si lucioasa cu 55 lei/buc bine, leo facut pe comanda gen culoarea si dimensiunea ceruta. acum depinde poti si cu 20-30 daca nu ai clienti, cauti licitatii pe net vezi cati oameni se baga. SUCCES