| elenagou a întrebat:

Selena Gomez s-a despartit de Justin Bieber s-au el de ea? asa am vazut pe net dar spuneti-mi adevarul.

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Habar n-am, si nici nu-mi pasa. Nu-mi afecteaza viata cu nimic, pot dormi foarte bine noaptea si daca cei 2 papagali sunt impreuna si daca s-au despartit.

Detest stirile can-can si mi se pare barfa de prost gust.

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu sunt logoditi.

Sunt iubit si iubita http://www.jbsource.org/justin-bieber-selena-gomezs-hocky-date-night/ :) foarte draguti.

| Andradaa2131 a răspuns:

Din cate stiu eu ei nu s-au despariti. A fost un zvon. Selena si Justin formeaza cel mai frumos cuplu de la Hollywood si se gandesc si la o posibila logodna!

| mileyzcyrus a răspuns:

Ei doi s-au despartit intr-un timp dar apoi s-au impacat si acum sunt logoditi!