| Anca a întrebat:

Semanati cu vreo vedeta? Vi s-a spus vreodata ca ati avea trasaturi comune cu a vreunui star?

Mie mi se spune intotdeauna ca seman cu megan fox, pana si culoarea parului si tunsoarea o avem aceiasi.

Voi? happy

9 răspunsuri:
| Deiiu26 a răspuns:

Doar odata mi-a spus cineva ca seman cu selena gomez si altcineva a zis ca seman cu Hilary Duff(dar bruneta).

| HoneyBii a răspuns:

Da! mi.a spus odata cineva ca seman cu Angelinna Jolielaughing)[eu cred ca la buzethinking]

| ladyfoarfeca a răspuns:

Da, mie mi se spune ca seman cu lady gagalaughing pe bunewinking

| Lightose a răspuns:

Aveam o poza pe calculator cu Maite Perroni si mama m-a confundat cu ea rolling on the floor dar nu seman asa bine.Seman cu 3 vedete:Maite Perroni(la ochi si sunt asa angelica ca ea), Coraima Torres(la nas, la buze)si cu Selena Gommez(am forma fetei rotunda).
O zi buna!

| Bianca_5451 a răspuns:

Doar o persoana mi-a zis ca seman cu Diana Dumitrescu.

| Gabrielle_3626 a răspuns:

Mie toata lumea imi zice ca seman cu Monica Columbeanulaughing [mie nu mi se pare]rolling on the floor

| OglindaOarba a răspuns:

Mi s`a spus ca seman putin cu Taylor Swiftthinkinglaughing

| barbieA a răspuns:

Mie mi s-a spus ca seman cu Maite Perrony, tipa din RBD sau EX RBD, dar mie una nu mi se pare ca seman cu eahee hee

| Zuzulici_2979 a răspuns:

Da.cateva pers mi-au spus ca seman cu Adela Popescu.j la mers, j la fata, j la felul in care vorbesc si cateodata cand ma uit in oglinda si mie mi se pare ca seman cu ea.happy