| MonyLoveBadBoy91 a întrebat:

Sepcile hip hop de genu http://images1.okr.ro/auctions/2009/04/08/21599091-1-500 _500.jpg pot purta si fetele?

Răspuns Câştigător
| Herr a răspuns:

Da, multe fete poarta si chiar le sta bine.In plus, cand porti sapca aceea incearca sa arati ceva in genul asta:
http://www.86era.org/blog/tag/fitted-cap

Oricum daca vrei sa arati mai tare, imbraca-te cu ceva larg, ma refer la tricou si daca este vara, poarta niste pantaloni de basket, aceeia largi, uite gen cum este fata cu tricoul negru si cu pantalonii rosii:
http://www.youtube.com/watch?v=dydQddaVeD0

11 răspunsuri:
| kolcov a răspuns:

Da. sigur ca da, dc nu?

| blablablasigatacamaplictisesc a răspuns:

Da' ce conteaza daca sunt de baieti?laughing Daca. ti plac, cumpara. ti, nu trebuie' sa te intereseze parerea celorlalti.Eu mi.am cumparat una.:d

| Crina_7980 a răspuns:

Desigur că pot, trebuie doar să ştii cum să le asortezi corect, de exemplu cu un tricou la fel gen hip-hop şi cu păruc cel mai des desprins, nu prins.

| larousee a răspuns:

Sigur ca da. iti las si o poza sa le vezi cum sunt imbracate. mie imi plac fetele http://weheartit.com/entry/4180948

| Yumitsu a răspuns:

Posibil, doar ca o pari mai mult a baiat, dar se poate. Eu stiu o fata care poarta si ii sta destul de bine. Probeaz-o in magzin si daca-ti sta, e bine)))

| doni_1852 a răspuns:

De ce nu? sut foarte cool si in scoala la mie deja a devenit un must-have laughing pe bune.cine nu are e fraier asa ca. eu una port si mi se par foarte dragute :X fundita?smug

| ăăăă a răspuns:

Normalbig grin.

| aelaelu a răspuns:

Normal, am vazut sute de fete purtand sepci de genu prin bucuresti, sa numai zic ca in afara e full. Ajunge moda si pe aici in curand happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logik ca da daca le asortezi bine da de ce nu, nu trebuie sati pese de ce spun altii cei mai multi comenteaza findca sunt invidiosiwinking

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Normallove struck
Eu port tot timpul din astea, sunt pe stilu hip-hop cum ziceai si tulove struck
Poti sa o asortezi cu haine mai largibig grin

| Bojthe a răspuns:

Da logik