| Caramelll a întrebat:

Servetele demachiante sau dischete? Ce parere aveti despre fiecare in parte? Le folositi?

Răspuns Câştigător
| eperfumero a răspuns:

Hello! sigur cele cu Aloe Vera - servetele demachiante vor fi cele mai bune;). Le gasesti la http://e-perfume.ro/......c-lr-20012

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mitsuri10 a răspuns:

Pai cu dischete te demachezi si servetele dupa ce te demachezi.Asta este parerea mea. Sper ca te-am ajutatwinking.

| CrisAvon a răspuns:

Problema nu este daca sa folosesti servetele demachiante sau dischete, ci ceea ce folosesti dupa. Pe langa servetelele demachiante/dischete trebuie sa folosesti un gel de curatare a fetei, apoi o lotiune tonica iar la sfarsit o crema de fata potrivita tipului tau de piele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca servetelele demachiante sunt doar dupa ce ai terminat demachierea cu discheta sau cu un aparat special pentru demachiere.