| Sara2 a întrebat:

Sincer as vrea sa imi raspundeti, ce parere aveti despre parfumul eclat de la oriflame, va place sau nu?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Mie, personal imi place.
Persista si isi merita banii.
Parfumul Eclat este atat pentru femei cat si pentru barbati.
Pa, pa.

daniela
| daniela a răspuns:

Da, de ce nu

| JackieSue a răspuns:

Http://coolio.ro/purchase/5428/parfum-eclat-oriflame

Nu stiu cum e ca nu am incercat, dar arata bine(sticluta):)).

by zu

auran
| auran a răspuns:

Este placut la miros dar, comparativ cu pretul, cred ca mai bine mai pui ceva si-ti iei unul mai bun din magazin

| JustMeFlory a răspuns:

Da, imi place!big grin Miroase chiar bine, mi-am luat si eu si i'am luat si prietenului meu(sunt reprezentanta)Nu mi se pare nici scump, daca ai rabdare sa il cumperi la reducere este in jur de 50-60 ron.Mai miroase Enigma foarte bine chiar, am avut l'am consumat si acum sa sa'mi iau altul, chiar merita bani.De ex m-am parfumat cu el cand am av o bluza roz, si nici dupa ce am spalat'o nu s-a dus mirosulhappy

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu am varianta pentru barbati si miroase bine.

| bosnea marinela a răspuns:

Sincer mie nu imi place.si bani multi si pierdere de timp. te-as sgatui sa nu prea te avanti pe la oriflame si asta iti spun din propria experienta pentru ca am luat o crema de la oriflame si mi-a iesit toata fata bube.de ma dadeam cu albastru de metil si cu unsoare de musetel.pana mi-am luat de la avon si am vzt ca imi prieste tot ce contine avon.incearca si parfumurile de la avon si garantez ca sunt mai bune.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi place, il folosesc si in prezent.

| diana89_8997 a răspuns:

Nu e genul meu