| anonim_4396 a întrebat:

SINCER, ati purta cizmulitele astea daca le-ati primi gratis?

http://www.neimanmarcus.com/products/mx/NMX0UF8_mx.jpg

5 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu! sunt oribile!

| DSabb a răspuns:

Da scumpa sunt frumoase, si eu am ceva asemanator pe care mi le-am cumparat pentru ca mi-au placut extrem de mult! Fundaa?batting eyelashes

| haucara a răspuns:

Sunt acceptabile mai ales ca le-ai primit gratis decat sa iti ramana mici mai bine profita si tu de 2-3 ori de le...

| Minnie_6826 a răspuns:

Sunt superbewinking

| roxa14bv a răspuns:

Eu nu le-as purta, deoarece nu-mi place modelul acela, dar tie daca iti plac nu vad de ce nu le-ai putea purtathinking