| anonim_4396 a întrebat:

Sincer: daca ati primi acesti bascheti GRATIS, i-ati purta? FUNDITA!

http://farm3.static.flickr.com/2128/2172690050_4d3f89d6e a.jpg

8 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

DA as face orice pentru o astfel de pereche sunt vintage

| 女明DongRi a răspuns:

Vintage, vintage, dar tot mi se par cam uratei.happy

| HappyCandy a răspuns:

Par cam uzati, darr eu nu as pirta asa ceva poate doar cind faci curatenie sa nu strici alti papuci laughing dar asa nu m-au impresionat. Daca nu vrei sa ai o porecla nu-i purta in ocuri publice laughing*** enjoyhappy

| pwp a răspuns:

Am o colega care ar da o gramada pentru baschetii astia...Sunt ''vitange''

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Nuuu! sunt prea uratilaughing pe bune...winking

| Rockăr a răspuns:

Nu conteaza daca sunt Moka sau dai bani pe ele! Conteaza sa itio placa!

pentru raspunsul la intrebarea ta:NU, port doar converse sau ghete nike, decii nu1!:***

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una nu happy

| Natee a răspuns:

Te intereseaza prea mult parerea oamenilor. Daca incerci sa fii putin creativa ai vedea ca vei gasi ceva care sa se asorteze pentru ca orice lucru poate sa dea bine in combinatia perfecta. De exemplu eu i-as purta cu un look mai strengaresc. Mi-as lua o pereche de jeansi pe care ii trag mai jos, o bluza lejera, niste cercei rotunzi mari si daca e si o sapca intr-o parte.winking

Ar arata foarte tare!