| anonim_4396 a întrebat:

Site-uri cu haine accesibile,la moda,stiti? De pe care sa pot face comanda, evident... Funda raspunsului cu cele mai multe exemple

5 răspunsuri:
| WolfSRain a răspuns:

Parerea mea...
Intereseaza-te pe internet prietene cum este moda actual si du-te cu piciorusele tale la magazin cauti, probezi, iti place cumperi.
Nu e tot una cu ce scrie pe internet la marimi poate sa fie un croi care nu sta bine pe tine si dai banii degeaba.Succes

| Anonim0100 a răspuns:

Buna: g-moll. pa, pa!

| itspancake a răspuns:

Romwe.com
oasap.com
sheinside.com
forever21.com
plndr.com
asos.com
chicnova.com
storets.com
Sunt puţine, dar astea sunt preferatele mele! happy

| iuliamar a răspuns:

Personal Recomand http://topbrandstate.ro/ Am primit recent o comanda si sunt extrem de multumita, Nota 10.Toate produsele lor sunt originale, noi, cu eticheta achizitionate direct din locatiile renumitelor magazine de tip retail americane.