| Sara a întrebat:

Solar sau crema autobronzanta? pentru inceputul sezonului ma refer. ca sa iesim k puisorii albi la vedere

10 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Crema este mai indicata decat solarul.

Janina
| Janina a răspuns:

Mai bine stau pe balcon sau in curte si ma bronzez decat s aleg una din astea 2

| psiholoaga a răspuns:

Acoperisul blocului sau curtea casei.

| Sara explică:

AM UITAT NU SOARE. N AM VOIE. E PERICULOS.laughing

leonardk
| leonardk a răspuns:

Mai bine crema decat solar. Si mai bine cate putin soare decat crema.

| marria a răspuns:

Plajahappy solarul nu e sanatos..cremele iti pun sigur ca nu sunt bune: fie nu se intind bine si te "bronzezi" cu pete, fie atunci cand se duce el se cunoaste f urat..asa k eu aleg ce-i mai sanatos si mai esteticbig grin

| ciupy a răspuns:

Crema autobronzata cred ca e mai bine sa folosesti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu optez pentru curte sau balcon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Crema autobronzantă.
Eu sunt bronzată cu ajutorul ei, mai târziu intenționez un bronz natural.
Pa, pa.

| acneesicosuri a răspuns:

Crema autobronzanta (una de buna calitate) este mai sanatoasa decat solarul si chiar decat razele soarelui happy