| 7639781254 a întrebat:

Sora mea mai mare are o obsesie idioata cu mustata. Nu are aproape deloc, nici macar nu se vede, dar ea e...Numai despre asta vorbeste. Dati-mi va rog o solutie cat mai rapida. Nu vrea sa se epileze definitiv si vrea o modalitate prin care sa nu-i mai creasca "mustata" sau sa se imputineze. Stiu ca este o intrebare complet idioata, dar nu mai suport s-o aud cum se plange de asta. Va multumesc aticipat!

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sa se duca la cosmetica, sa o ia cu ceara, costa pana in 10 lei, creste inapoi intr-o luna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fete nu ma prea pricep dar cred ca e normal sa iti creasca.Trebuie sa fie o crema ceva care sa o impiedice sa mai creasca(probabil laughing )

| Vi003 a răspuns:

Sunt benzi epilatoare in market-uri, nu sunt scumpe, citesti instructiunile si...succes!

| sakura021 a răspuns:

Cel mai bine, s-ar epila definitiv (am auzit de la niste prietene ca nu e mai dureros decat epilatul normal), mustata nu se va rarii singura.

| 7639781254 explică (pentru sakura021):

Exact asta am incercat si eu sa-i explic, dar nu m-am putut intelege cu ea. laughing

| CatalinaMaria17 a răspuns:

Pai o poate decolora happy