| Daysukki a întrebat:

SOS fetelor! am breton si nu stiu cum sa-mi prind parul, ma puteti ajuta? mentionez ca nu-i facut bine adic nu-mi place mie. trebuia bretonul sa vina din varful capului si sa sta fain dar mie mi la luat din fata si aiurea rau de tot. ce parere aveti daca mi-as lasa putin parul, in speciat bretonu' mai lung apoi sa-l sa ma duc la o frizerie mai calumea si sa-l fac cum trebuie ca sa-mi stea mai fain. cred ca asta o sa si fac pentru ca ma tuns maica-mea, a facut scoala aia de frizeri da la dracu' ca nu se prea pricepe ...ma puteti ajuta. un sfat?

8 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Da, ar fi bine ce ai zis tu, dar poti sa ti-l tai in scari, o colega a facut-o si ii sta ff bine.
Daca nu, incearca sa ti-l prinzi pe spate, incearca mai multe feluri pana crezi tu ca iti sta frumos.Succes!
Sper ca te-am ajutat, Pa-pa

| corina977 a răspuns:

Iei u clama mica si strangi bretonul si il prinzi la mijloc simplu si practic

| maddie_8928 a răspuns:

In primul rand nu-i rani sentimentele mamei tale, oricat de nasol e bretonul, trebuie sa fie frumos happy. Pana iti creste un pic poarta-l prins cu clamitze funny, bentine colorate etc. Daca intr-adevar iti doresti breton, tunde-l din nou dupa ce creste. Dar nu uita ca exista riscul sa nu-ti placa din nou. In orice rau exista un bine, asa ca poate cu timpul va incepe sa-ti placa. Sper ca te-am ajutat happy
Maddie

| byencutza95 a răspuns:

Da, lasa-ti bretonul sa creasca si du-te la o frizerie sa ti-l aranjeze asa cum iti doresti. multa bafta. happy

| EuSiCuMine a răspuns:

Exact asta am aptit si eu acum 2 ani. Nu-mi placea deloooc!
Si imi dadeam bretonu asa pana a crescut :
http://www.divahair.ro/images/speciale/articole/Oana/2009.07.20/volum.jpg

Sau cu o coronita draguta il dadeam pe spate, cand mi-a crescut m-am dus undeva si mi l-a facut super :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tunde telaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyhappy Am breton din varful capului de 2 ani si nu prea sunt multumita. Trebuie sal intinzi ca placa in fiecare zi.plus ca se ingrasa mult mai repede fata de restul parului. Fa ca mine sh du-te la frizer sa ti-l fileze sh lasa`l sa cresca! pup:*

| addinne a răspuns:

laughing pff te inteleg perfect! Lasa-l sa creasca pana pe pleoape... o sa. ti stea super [ma refer la breton] in leg cu parul, te poti tunde in scari Eu asa am facut si mi-a placut