| EmoKidx a întrebat:

Spuma pentru par afecteaza cresterea lui? sau exista ceva riscuri daca o folosesc o data pe saptamana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca o folosesti rar, nu exista riscuri.
Toate produsele astea de coafat nu fac bine.
Te pup!

3 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Nu exista riscuri, daca o folosesti atat de rar. Insa daca ai parul rar, nu iti recomand.

| mona a răspuns:

O folosesc zilnic si nu am nicio problema

| ninacziriak a răspuns:

Toate produsele fixative sunt pr baza de chimicale, de aceea pentru a evita efectele lor nogative folosestew sampon si balsam care atenueaza efectele lor. vezi aici: http://www.fitocosmetice-tiande.ro/76-protecie