| eu.;] a întrebat:

Spuneti-mi ceva lotiuni de corp, rimeluri, farduri orice care sunt bune.am foarte multe, dar m-am saturat de ele.as vrea ceva nouhappy:*:*

Răspuns Câştigător
| dulcik a răspuns:

Incearca lotiunile de corp de la Nivea, Dove si bine acum depinde cati bani esti dispusa sa dai pe ele pentru ca ai putea sa te duci la body shoop si sa iti cumperi de acolo cam ce vrei si sa le si testezi inainte de a le cumpara sau sa iti alegi din Sephora alt magazin sunt mai scumpe dar de calitate.Eu una de acolo imi cumpar si sunt chiar multumita

6 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Incearca lotiuni de corp de la alverde si cosmetice flormar. Sunt foarte bune si nu-s scumpe.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| beka a răspuns:

Incearca lotiunea si gelu de dus...http://slike.planet-lepote.com/......_crush.jpg

| BRG a răspuns:

Încearcă Avon sau Oriflame.

| alexaalexandra a răspuns:

Aproape toate produsele mele de cosmetica sunt de la avon si sunt bunethinking
iti recomand avon, oriflame si daca vrei altceva maybelline, garnier, nivea (sunt bune)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca-le pe cele de la Amway, pot ajuta cu inf suplimentare daca doresti da-mi un semn pe privat. Corina

| e-avon.ro a răspuns:

E-avon.ro happy