| lorant101010 a întrebat:

Spuneti-mi cum se cheama tunsoarea lui Alex Velea va rog ca nu stiu cum sa ii spun la frizer va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| dulcik a răspuns:

Sincer nu stiu cum se cheama dar poti sa scoti o poza cu alex si tunsoarea lui si sa i-o arati frizerului.Asa va intelege si frizeru mai bine cum sa te tunda mai ales ca va avea si model

8 răspunsuri:
| ♥.Sagemix a răspuns:

Habar n`am. dar du`i frizerului o poza thinking isi va da singur seama. tongue

| Derye a răspuns:

Alex Velea are o forma a fetei avantajoasa pentru tunsoarea respectiva. Mai bine mergi la un SALON (nu frizer) si intrebi daca ti'ar sta bine asa. Sau vezi daca ai forma fetei lui. Daca iti zice ca NU, intreaba cum ti'ar sta bine. Probabil iti va da un catalog si iti arata el, si vezi daca iti place.

| Ea12345 a răspuns:

Arata-i frizerului poza asta:
http://web3.protv.ro/......pg3303.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Torres modern

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-i frizerului o poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modern torres freestylewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa ini fac o tunsoare ca a lui dar habar nu am cum se numeste

| jedfan a răspuns:

Http://romaniansjedwardfans.blogspot.com/2011/12/jedward-clone.html nu e freza Alex Velea e freza Jedward ei au freza asta din 2009...